Ambassadeurs

U bevindt zich hier:  Home/Het bestuur/Ambassadeurs

Ambassadeurs en adviseurs

Om de belangen van de ondernemers in alle 20 gemeenten te kunnen behartigen, werkt MKB Nederland Regio Zwolle met ambassadeurs en adviseurs.

  • Ambassadeurs, in iedere gemeente in de regio Zwolle wordt een ambassadeur aangesteld. Een ambassadeur is een ondernemer met een groot netwerk en een voorbeeld voor andere ondernemers.
  • Adviseurs; op specifieke thema’s zijn adviseurs aangesloten die of het bestuur adviseren, of het bestuur vertegenwoordigen op specifieke thema’s.
Ben Reuvekamp
Functie: Voorzitter ambassadeurs
Bedrijf: Heatplus
E-mailadres: breuvekamp@heatplus.nl
Frans van der Kolk
Functie: Ambassadeur Kampen
Bedrijf: VDK Installatiegroep
E-mailadres: f.vdkolk@vdkinstallatiegroep.nl
Henk Verhoek
Functie: Ambassadeur Zwartewaterland
Bedrijf: Verhoek Europe
E-mailadres: henkverhoek@verhoek-europe.com
Bianca Boogerd
Functie: Ambassadeur Zwolle
Bedrijf: TAMEK Accountants en Belastingadviseurs
E-mailadres: b.boogerd@tamek.nl
Willy Haarman
Functie: Ambassadeur Raalte
Bedrijf: Haarman Management Advies
E-mailadres: willyhaarman@gmail.com
Ronald Visser
Functie: Ambassadeur Westerveld
Bedrijf: BATS Uitzendburo
E-mailadres: rvisser@batsuitzendburo.nl
Richard Temmink
Functie: Ambassadeur Hardenberg
Bedrijf: CVB
E-mailadres: richard.temmink@cvbinfo.nl
Martin van der Sluis
Functie: Ambassadeur Staphorst
Bedrijf: Plasmamade
E-mailadres: mvdsluis@plasmamade.com
Francine Meijerink
Functie: Ambassadeur Oldebroek
Bedrijf: Meijerink Incasso
E-mailadres: fmeijerink@meijerinkgdw.nl
Erny Jansen
Functie: Ambassadeur Dalfsen
Bedrijf: Morrenhof Jansen
E-mailadres: e.jansen@morrenhof-jansen.nl
Benno Hellinga
Functie: Ambassadeur Steenwijkerland
Bedrijf: G. Hellinga BV
E-mailadres: benno@ghellinga.nl
Bert Jan Boom
Functie: Ambassadeur Meppel
Bedrijf: Boom Laboratorium
E-mailadres: bboom@boomlab.nl
Wietse Venema
Functie: Ambassadeur Heerde
Bedrijf: Coper BV
E-mailadres: wietse@coper.nu
Dick Stoppelenburg
Functie: Ambassadeur Hattem
Bedrijf: eL-Tec Eletrotechnologie
E-mailadres: Dick.Stoppelenburg@el-tec.nl
Bianca Lipke
Functie: Ambassadeur Elburg
Bedrijf: Biohorma
E-mailadres: bianca@biancaregeltzaken.nl