Het bestuur

U bevindt zich hier:  Home/Het bestuur

Het stichtingsbestuur van MKB-Nederland Regio Zwolle bestaat uit actieve ondernemers afkomstig uit verschillende bedrijven, ondernemersverenigingen en branches.

Jelle Weever
Functie: Voorzitter
Bedrijf: Weever BOUW
E-mailadres: j.weever@weever.nl
Nevenactiviteiten:
– Kwartiermaker circulaire economie
– Ambassadeur ZP Netwerken Regio Zwolle
Alex Klein
Functie: Penningmeester
Bedrijf: NLInvesteert
E-mailadres: aklein@nlinvesteert.nl
Luc Lenferink
Functie: Vice-voorzitter en specialisatie Arbeidsmarkt en Onderwijs
Bedrijf: Uw onderhoudspartner Lenferink
E-mailadres: luc@uwonderhoudspartner.nl
Nevenactiviteiten:
– Bestuurslid SER Overijssel
Niek Teune
Functie: Bestuurssecretaris

E-mailadres: info@mkbregiozwolle.nl
Ronald de Vries
Functie: Bestuurslid Internationalisering en innovatie binnen het MKB
Bedrijf: Floorganise
E-mailadres: ronald@floorganise.com
Ali Ben Daoued
Functie: Bestuurslid MKB Vriendelijk ondernemen en aanbestedingsbeleid
Bedrijf: De Haan Advocaten & Notarissen
E-mailadres: a.bendaoued@dehaanlaw.nl
Lisa Heethaar
Functie: Bestuurslid Regionale Verbinding en specialisatie Partnerschappen en Evenementen
Bedrijf: DDOEN BV
E-mailadres: lisa@mkbregiozwolle.nl
Nevenactiviteiten:
- Vakjurylid verkiezing Ondernemer en Starter van het Jaar Regio Zwolle
- Sparringpartner MKB arbeidsmarkt commissie
Ronald Knoll
Functie: Bestuurslid Regionale Verbinding
Bedrijf: Jansen Vastgoed
E-mailadres: ronald@jansenvastgoed.nl
Nevenactiviteiten:
-
Marie-Louise van der Sande
Functie: Bestuurslid Energietransitie en Circulaire Economie
Bedrijf: MLS Management
E-mailadres: mlsmanagement@kpnmail.nl
Joost Pleiter
Functie: Bestuurslid Leefomgeving
Met als thema’s:
-Stikstof
-Bedrijventerreinen
-Vitaal buitengebied
Bedrijf: Pleiter Makelaars & Taxateurs
E-mailadres: jpe@pleiter.nl
Eduard Prins
Functie: Bestuursadviseur Openbaar Bestuur en Kennisvalorisatie
E-mailadres: eduard@mkbregiozwolle.nl
Sector: Politiek management
Hans Bakker
Functie: Regiomanager MKB-Nederland en specialisatie Binnenstad, Retail en Bereikbaarheid
Bedrijf: MKB-Midden
E-mailadres: h.bakker@mkb.nl
Sector: Zakelijke dienstverlening