Het bestuur

U bevindt zich hier:  Home/Het bestuur

Het stichtingsbestuur van MKB Regio Zwolle bestaat uit actieve ondernemers afkomstig uit verschillende bedrijven, ondernemersverenigingen en branches.

Richard Temmink
Functie: Voorzitter
Bedrijf: Centrum voor Bedrijfsopvolging
E-mailadres:richard.temmink@cvbinfo.nl
Werkgebied: Zakelijke Dienstverlening
Nevenactiviteiten:
– Bestuurslid Logistiek Expertise Centrum Regio Zwolle
Edwin Peterman
Functie : Bestuurslid
Bedrijf: HÆD
E-mailadres:peterman@haed.nl
Werkgebied: Human Capital
Nevenactiviteiten:
– Bestuurslid Regionaal Werkbedrijf
– Jurylid Ondernemersprijs Regio Zwolle
– Voorzitter Ondernemersteam
– Raad van advies stad en regio Zwolle
Jelle Weever
Functie: Bestuurslid
Bedrijf: Weever BOUW
E-mailadres: j.weever@weever.nl
Werkgebied: Retail, gebouwde omgeving
Nevenactiviteiten:
– Bestuurslid SER Overijssel
– Kerngroep Hanzedagen
Gerdi de Vries
Functie : Bestuurslid
Bedrijf: Winst Projecten
E-mailadres: gerdi@winstprojecten.nl
Sector: Zakelijke Dienstverlening
Luc Lenferink
Functie: Bestuurslid
Bedrijf: Schilderwerken Lenferink
E-mailadres: llenferink@schilderwerkenlenferink.nl
Hans Bakker
Functie: Regiomanager MKB Nederland
Bedrijf: MKB-Midden
E-mailadres: h.bakker@mkb.nl
Sector: Zakelijke dienstverlening
Ben Reuvekamp
Functie: Voorzitter ambassadeurs
Bedrijf: Heatplus
E-mailadres: breuvekamp@heatplus.nl
Frans van der Kolk
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: VDK Installatiegroep
E-mailadres: f.vdkolk@vdkinstallatiegroep.nl
Sandra Duijn
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: Dommerholt Advocaten
E-mailadres: jc.duijn@dommerholt.nl
Bianca Boogerd
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: TAMEK Accountants en Belastingadviseurs
Lisa Heethaar
Functie: Coördinator MKB Regio Zwolle
Bedrijf: MKB Regio Zwolle
E-mailadres: info@mkbregiozwolle.nl