Het bestuur

U bevindt zich hier:  Home/Het bestuur

Het stichtingsbestuur van MKB Regio Zwolle bestaat uit actieve ondernemers afkomstig uit verschillende bedrijven, ondernemersverenigingen en branches.

Jelle Weever
Functie: Voorzitter
Bedrijf: Weever BOUW
E-mailadres: j.weever@weever.nl
Nevenactiviteiten:
– Kwartiermaker circulaire economie
Alex Klein
Functie: Penningmeester
Bedrijf: NLInvesteert
E-mailadres: aklein@nlinvesteert.nl
Nevenactiviteiten:
Luc Lenferink
Functie: Vice-voorzitter
Bedrijf: Schilderwerken Lenferink
E-mailadres: llenferink@schilderwerkenlenferink.nl
Nevenactiviteiten:
– Bestuurslid SER Overijssel
Edwin Peterman
Functie : Secretaris
Bedrijf: HÆD
E-mailadres: peterman@haed.nl
Nevenactiviteiten:
– Bestuurslid Regionaal Werkbedrijf
– Jurylid Ondernemersprijs Regio Zwolle
– Voorzitter Ondernemersteam
– Raad van advies stad en regio Zwolle
Hans Bakker
Functie: Regiomanager MKB Nederland
Bedrijf: MKB-Midden
E-mailadres: h.bakker@mkb.nl
Sector: Zakelijke dienstverlening
Gerdi de Vries
Functie : Secretariaat
Bedrijf: MKB Regio Zwolle
E-mailadres: info@mkbregiozwolle.nl
Ben Reuvekamp
Functie: Voorzitter ambassadeurs
Bedrijf: Heatplus
E-mailadres: breuvekamp@heatplus.nl
Lisa Heethaar
Functie: Coördinator
Bedrijf: MKB Regio Zwolle
E-mailadres: info@mkbregiozwolle.nl
Sandra Duijn
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: Dommerholt Advocaten
E-mailadres: jc.duijn@dommerholt.nl
Frans van der Kolk
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: VDK Installatiegroep
E-mailadres: f.vdkolk@vdkinstallatiegroep.nl
Henk Verhoek
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: Verhoek Europe
E-mailadres: henkverhoek@verhoek-europe.com
Bianca Boogerd
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: TAMEK Accountants en Belastingadviseurs
Annemiek Brink
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: Talentstad
E-mailadres: abrink@talentstad.nl
Willy Haarman
Functie: Ambassadeur
Bedrijf: Haarman Management Advies
E-mailadres: willyhaarman@gmail.com